Цензор.НЕТ

15.04.19 20:51

У Зеленського не підтримали ідею Порошенка провести дебати на "Олімпійському" 19 квітня з 16 до 18

У штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського вважають недоцільною пропозицію штабу Петра Порошенка щодо проведення дебатів на НСК "Олімпійський" (Київ) 19 квітня з 16.00 до 18.00, оскільки в цей час ще не завершиться робочий день і всі охочі послухати кандидатів не зможуть дістатися до стадіону.

У Зеленського не підтримали ідею Порошенка провести дебати на "Олімпійському" 19 квітня з 16 до 18

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" заявив спікер з питань ходу виборчої кампанії штабу В.Зеленського Дмитро Разумков, інформує Цензор.НЕТ.

"Законом передбачено, що дебати відбуваються з 19.00 до 22.00 19 квітня, якщо я не помиляюся. Чому вони шукають щоразу якісь лазівки, щоб туди (на НСК "Олімпійський". - Ред.) не прийти - це питання. Насправді, якщо ми навіть говоримо про наших співгромадян, то в робочий час в п'ятницю їм буде важче прийти на стадіон, ніж увечері, коли у всіх уже закінчиться робочий день, щоб послухати кандидатів у президенти", - пояснив Разумков.

Він ще раз підкреслив, що дебати згідно із законодавством мають починатися о 19:00 19 квітня, і саме цей час спочатку був запропонований штабом Зеленського.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 15 квітня спікер виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв на брифінгу повідомив, що Порошенко пропонує Зеленському провести передвиборчі дебати на НСК "Олімпійський" між 16:00 і 18:00 у п'ятницю, 19 квітня, а потім взяти участь на дебатах у студії Суспільного мовника.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики