Цензор.НЕТ

15.04.19 22:10

На свої запитання особисто кандидату Зеленському про окупований Крим Джемілєв отримав відписку від штабу, - Ірина Геращенко

Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв, який звернувся до Володимира Зеленського з п'ятьма питаннями щодо окупованого Криму, отримав відповідь не від кандидата в президенти, а від його передвиборчого штабу.

На свої запитання особисто кандидату Зеленському про окупований Крим Джемілєв отримав відписку від штабу, - Ірина Геращенко

Як передає Цензор.НЕТ, про це написала в Фейсбуці перший віце-спікер Ірина Геращенко

Геращенко зазначила: : "Найповажніший Депутат ВР. Планка, яку Він задав в українській політиці, поки що недосяжна ні для кого іншого. Політв‘язень радянських таборів. Безумовний моральний авторитет. Лідер кримськотатарського народу. Мустафа Джемілєв.

Мустафа - ага особисто звернувся до одного з кандидатів в Президенти з питаннями, що розривають серце його народу, й позицію з яких прагне знати українське суспільство.

І - отримав відповідь від штабу Зеленського. Від штабу. Красива бумажка з логічними відповідями. Тільки не від кандидата в президенти, який мовчить. Сам кандидат в цей час писав черговий хамський відеоблог до президента, де топтався по військовополонених моряках і смерті Катерини Гандзюк.

Скільки ще кандидат і його штаб будуть принижувати всіх і вся? Країною теж керуватиме штаб?"

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики