Цензор.НЕТ

16.04.19 08:00

Другий тур виборів буде так само зразковим, як і перший, і ніхто не зірве його, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що президентські вибори будуть вільними, а результати волевиявлення громадян - захищені.

Другий тур виборів буде так само зразковим, як і перший, і ніхто не зірве його, - Порошенко

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу президента, про це він повідомив під час участі в програмі "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

На запитання щодо звинувачень у спробі зриву виборів Президент зауважив, що несе персональну відповідальність за захист конституційних прав і свобод громадян.

"До першого туру ми чули величезну кількість звинувачень про те, що в нас нібито і великі фальсифікації, і великі підкупи, і неможливість встановити волевиявлення. Я сказав - ми цьому маємо протидіяти відкритістю і прозорістю", - нагадав Глава держави.

За словами Петра Порошенка, для цього було запрошено понад 2 тис. іноземних спостерігачів, які мають бути в кожній окружній комісії і мати можливість вільно відвідувати дільниці.

"На першому турі вибори були визнані зразковими. Ніколи ще Україна не проводила таких відкритих і прозорих виборів. Наголошую, що саме такими будуть і вибори у другому турі", - заявив Президент.

"Ми надали можливість окружним комісіям у випадку недостатнього кворуму самим швидко кооптувати необхідну кількість членів дільничних виборчих комісій", - наголосив Глава держави. Він додав, що нині через гарячу лінію набирають волонтерів для роботи членами комісій і спостерігачами.

"Наголошую, що це є моя персональна відповідальність. Вибори будуть вільними. Результати волевиявлення громадян будуть захищені. І ніхто в жодній області не зможе зупинити або перешкодити виборчому процесу", - резюмував Глава держави.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики