Цензор.НЕТ

16.04.19 09:47

Газопровід "Північний потік-2" - загроза не тільки для енергобезпеки ЄС, а й для США, - Помпео

Державний секретар США Майкл Помпео заявив, що будівництво російського газопроводу в Німеччину "Північний потік - 2" є загрозою не тільки для енергобезпеки Євросоюзу, а й для Сполучених Штатів.

Газопровід "Північний потік-2" - загроза не тільки для енергобезпеки ЄС, а й для США, - Помпео

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це заявив державний секретар США Майкл Помпео під час виступу в Техасі, передає Держдеп США.

"Ми спостерігаємо за тим, як у Європі будується трубопровід, який зв'яже Німеччину з Росією таким чином, що це погано позначиться на німецькій безпеці і безпеці Сполучених Штатів Америки", - підкреслив глава Держдепу.

У зв'язку з цим він підкреслив, що американська дипломатія та енергетична галузь працюють над тим, "щоб гарантувати справжню безпеку не тільки для Америки, але і для Європи".

Як відомо, офіційний Вашингтон послідовно виступає проти будівництва російського газопроводу "Північний потік - 2", який має на меті поставку російського газу в Європу в обхід України. У зв'язку з цим американська сторона підкреслює, що ЄС не забезпечує диверсифікацію джерел поставок газу, а навпаки, піддає великій небезпеці власну енергетичну безпеку через збільшення залежності від Росії. Для забезпечення справжньої диверсифікації США розвивають інфраструктуру для поставок власного скрапленого газу в ЄС.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики