Цензор.НЕТ

16.04.19 10:10

Я хотів би почути від самого Зеленського, - Джемілєв про реакцію передвиборчого штабу кандидата на питання щодо Криму

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв прокоментував відповідь від штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського на його п'ять питань щодо тимчасово окупованого Криму і Донбасу, заявивши, що звертався "особисто до Зеленського".

Я хотів би почути від самого Зеленського, - Джемілєв про реакцію передвиборчого штабу кандидата на питання щодо Криму

"По-перше, я звертався не до штабу, а до людини, яка збирається бути президентом. І це не тільки моє особисте звернення, це скомпоноване звернення моїх співвітчизників, які зараз - на окупованих територіях", - зазначив Джемілєв, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Він нагадав, що в зверненні було п'ять питань, які стосувалися не тільки Криму.

"Але і про те, що ось ви говорите, що хочете встановити мирні добросусідські відносини з РФ. Але оскільки не ми нападали на Росію, не ми окупували частину території Росії, не ми нав'язували Росії, як їй жити і в якому напрямку йти, то на які поступки ви збираєтеся йти, щоб задобрити Путіна? Чи не передбачає це визнання анексії Криму та окупації частини Донецької і Луганської області. На це я отримав ... Власне кажучи, це не відповідь Зеленського, тому що команда - це така справа, завтра він може сказати: "Я не в курсі, і команди у мене немає, я її вигнав". Тому я хотів би почути від самого Зеленського", - сказав Джемілєв.

Раніше лідер кримськотатарського народу Джемілєв поставив Зеленському 5 запитань щодо Криму. Відповідь йому опублікував штаб Зеленського: "Жодні домовленості щодо деескалації на Донбасі не можуть відбутися за рахунок Криму".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики