Цензор.НЕТ

16.04.19 11:38

Суд скасував арешт і розшук пропагандиста Шарія у справі про стрілянину в київській закусочній, призначено дорозслідування

Шевченківський суд Києва скасував тримання під вартою і розшук кремлівського пропагандиста Анатолія Шарія, який переховується за кордоном.

Суд скасував арешт і розшук пропагандиста Шарія у справі про стрілянину в київській закусочній, призначено дорозслідування

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на theБабель, про це йдеться в матеріалах суду.

Згідно з інформацією в постанові, у 2011 році Шарій застосував пістолет Форт-17Р під час конфлікту в MacDonalds з відвідувачем. "Перебуваючи біля службового виходу закусочної, [Шарій], демонструючи явну неповагу до суспільства і зневагу до існуючих правил і норм поведінки, діючи з особливою зухвалістю, без попереджень і розмови з потерпілим, перебуваючи за його спиною, зробив зі вказаного пістолета два постріли у ногу і тулуб [опонента]", - зазначено у матеріалах.

Нападнику були пред'явлені звинувачення за статтею про хуліганство, але в лютому 2012 року справу було зупинено у зв'язку з оголошенням його у розшук. Шарій покинув країну у 2013 році та переховувався в Нідерландах та Литві. У 2018 році адвокати Шарія домоглися поновлення розгляду справи та зажадали повернути її на додаткове розслідування через неповноту досудового слідства.

У результаті суд постановив повернути справу на дорозслідування в прокуратуру Києва, а також скасувати тримання під вартою та розшук Шарія.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики