Цензор.НЕТ

16.04.19 11:42

Член команди Зеленського Данилюк спростував слова члена команди Зеленського Разумкова про необхідність аудиту в Нацбанку

Член команди кандидата в президенти Володимира Зеленського екс-міністр фінансів Олександр Данилюк не бачить необхідності проведення будь-якого додаткового аудиту Національного банку України.

Член команди Зеленського Данилюк спростував слова члена команди Зеленського Разумкова про необхідність аудиту в Нацбанку

"Якщо говорити про Національний банк, ми розуміємо, що це незалежна інституція, і це дуже велике досягнення за останні роки, що Національний банк став незалежним. І зараз він набагато менше залежний від політичних рішень, ніж це було п'ять років тому", - сказав він в ефірі телеканалу "ICTV" у понеділок увечері, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Щодо необхідності проведення аудиту, то, на думку Данилюка, потрібно керуватися виключно чинними законами України, які регулюють це питання.

"Мені важко це коментувати, я не бачу в цьому сенсу", - додав він, відповідаючи на запитання про необхідність якогось додаткового аудиту, окрім уже передбаченого законодавством.

Як повідомлялося, раніше спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти України В.Зеленського Дмитро Разумков заявляв про необхідність проведення аудиту НБУ, на основі якого може бути ухвалено кадрові рішення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики