Цензор.НЕТ

16.04.19 14:00

З метою здійснення репресивних заходів проти населення окупанти формують у "Л/ДНР" окремі "козачі" частини, - розвідка

Російське окупаційне командування під виглядом необхідності підвищення рівня внутрішньої безпеки та захисту т.зв. "конституційних прав громадян" посилює можливості т.зв. "республіканських силових структур" щодо здійснення репресивних заходів проти населення тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях.

З метою здійснення репресивних заходів проти населення окупанти формують у "Л/ДНР" окремі "козачі" частини, - розвідка

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це йдеться в повідомленні ГУР.

За даними української розвідки, для забезпечення силового реагування на масові порушення громадського порядку та придушення акцій протесту прискорено проведення заходів щодо формування та доукомплектування особовим складом окремих т.зв. "козачих" частин у складі 1 та 2 АК ЗС РФ. При цьому комплектування зазначених структур здійснюється переважно за рахунок раніше навченого мобілізаційного резерву та осіб, які обмежено придатні до військової служби, внаслідок поранень та контузій під час бойових дій у складі російських окупаційних військ.

"Загальна координація діяльності зазначених "козачих формувань" здійснюється під управлінням т.зв. "Всевеликого війська Донського" (з Ростова-на-Дону, РФ). Крім того, на керівні посади в новостворених частинах призначаються кадрові офіцери ЗС РФ", - повідомили ГУР.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики