Цензор.НЕТ

16.04.19 15:00

Прокуратура Києва оскаржить рішення суду у справі пропагандиста Шарія, - Максимець

Прес-секретар прокурора Києва Надія Максимець повідомила, що прокуратура оскаржуватиме рішення суду щодо кремлівського пропагандиста Анатолія Шарія, оскільки не вважає обґрунтованими доводи суду про необхідність направлення справи на дорозслідування.

Прокуратура Києва оскаржить рішення суду у справі пропагандиста Шарія, - Максимець

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми готуємо апеляцію на це рішення, бо не згодні з формулюванням про неповноту слідства і направленням на додаткове розслідування. Ми вважаємо, що слідство було проведено повною мірою, об'єктивно і неупереджено. Також слід зазначити, що, ухвалюючи таке рішення, суд не дослідив і не давав оцінки зібраним під час досудового слідства доказам", - сказала вона.

При цьому прес-секретар наголосила: "Суд також встановив, що Шарій отримав у республіці Литва статус політичного біженця ... З травня 2014 року було встановлено місце перебування обвинуваченого, а компетентними органами України отримано достовірну інформацію про надання Шарію встановленим способом статусу політичного біженця".

"З 27 лютого 2014 року за повідомленням Робочого апарату Укрбюро Інтерполу міжнародний розшук Шарія було припинено у зв'язку зі встановленням місця перебування розшукуваного на території Королівства Нідерланди", - уточнила Н.Максимець.

У 2011 році між А.Шарієм і відвідувачем одного з київських ресторанів виник конфлікт, унаслідок чого А.Шарій вистрілив із травматичного пістолета, поранивши відвідувача.

Розгляд справи було припинено, а в 2018 році відновлено.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики