Цензор.НЕТ

16.04.19 16:25

Співробітники полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" отримають 5 квартир від міської влади, - Філатов

Житло придбають у межах програми "Муніципальне житло".

Співробітники полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" отримають 5 квартир від міської влади, - Філатов

Про це мер Дніпра Борис Філатов заявив 16 квітня, під час привітання полку "Дніпро-1" із п'ятою річницею створення, повідомляє Міськрада.

"За ці п'ять років сталося багато. Я пам'ятаю чимало подій. Усе це - речі, які зі свого серця аж ніяк не викреслити. Я пишаюся тим, що причетний до цієї історії. Для міської влади полк "Дніпро-1" є підрозділом, який має особливе значення. Він вписав себе в історію міста", - сказав Борис Філатов.

Глава Дніпра також вручив бійцям пам'ятні медалі "Захиснику Вітчизни" та інші почесні нагороди. Святкування п'ятої річниці заснування полку "Дніпро-1" почали з виконання Державного Гімну України наживо. Пам'ять полеглих захисників ушанували хвилиною мовчання.

Зазначимо, що в Дніпрі на честь героїв полку "Дніпро-1" названо сквер (у районі вул. Юрія Савченка, що між вул. Пушкіна і вул. Старокозацькою). Також пам'ять бійців увічнена в назві одного з бульварів - бульвар Батальйону "Дніпро-1" (від вул. Старокозацької до вул. Кавалерійської (частина вул. Юрія Савченка). Іменами українських захисників названо й інші вулиці міста.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики