Цензор.НЕТ

16.04.19 18:03

Звільнення моряків: МЗС звернувся до Міжнародного трибуналу з морського права із запитом застосування до РФ примусових заходів, - Порошенко

Судилище, що зараз відбувається в Москві над українськими моряками, є кричущим доказом того, що Росія продовжує демонструвати цинічну неповагу до прав людини.

Звільнення моряків: МЗС звернувся до Міжнародного трибуналу з морського права із запитом застосування до РФ примусових заходів, - Порошенко

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в Фейсбуці Порошенка.

У повідомленні наголошується: "Якщо для РФ це політична гра та шантаж, то для нас – це боротьба за долі наших громадян та повагу до вимог міжнародного права. Як би не хизувався агресор, його дії вже надійно сковані вжитими нами заходами – це і дипломатичний тиск, це і запущені процедури ЄСПЛ, і механізм примусового врегулювання спору відповідно до Конвенції ООН з морського права.

Сьогодні за моїм дорученням МЗС додатково звертається до Міжнародного Трибуналу з морського права із запитом для вжиття примусових заходів до російської сторони для звільнення українських моряків.

Розраховуємо, що вже за лічені тижні Трибунал зобов’яже Росію звільнити наших моряків і українські кораблі, а її дії буде визнано неправомірними. Саме такі рішення наближають звільнення наших моряків, як і решти наших громадян, а також робить невідворотним притягнення Росії до міжнародної правової відповідальності.

У Росії все ще є шанс звільнити наших моряків і кораблі, не чекаючи формального визнання вчиненого Кремлем міжнародного злочину".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики