Цензор.НЕТ

16.04.19 19:46

Медіагрупа "1+1" подала в суд на Порошенка

Компанія звинувачує президента Петра Порошенка в наклепі і вимагає компенсації морального збитку в сумі 1 млн гривень. Гроші обіцяє переказати в фонд допомоги армії.

Медіагрупа "1+1" подала в суд на Порошенка

Позов подано сьогодні до Печерського райсуду Києва, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН. Відповідачем виступають Петро Порошенко і ТОВ "Видавничий дім "Медіа-ДК"(сайт "Новий час").

Медіагрупа просить суд визнати недостовірними і такими, що порушують ділову репутацію низку повідомлень, які були поширені Петром Порошенком на його офіційній сторінці в Facebook й озвучені в інтерв'ю радіостанції "Новий час".

"1+1" вважає, що її напрацьовану роками репутацію підривають такі висловлювання президента: "Головним інструментом поширення брехні впродовж останніх місяців, як не прикро, став "1+1", "що б про мене не говорили залякані Коломойським працівники цього каналу, знайте - нічого спільного з правдою і нічого спільного навіть подібного з чесною журналістикою це не має", і інші подібні.

Медіагрупа заявляє, що її власник (бізнесмен Ігор Коломойський. - Ред.) не втручається в творчу діяльність, а канал під час виборчої кампанії не віддає перевагу жодній політичній силі.

"Жодних доказів на підтвердження своїх слів Петро Порошенко не надав ні під час поширення цієї інформації, ні станом на день подачі позову, вибачень журналісти також не почули. Президент не скористався такою можливістю і тоді, коли без запрошення, користуючись своїм статусом глави держави, фактично "окупував" прямий ефір програми "Право на владу", на подив редакційної групи та ведучих", - вважають у медіагрупі.

Нагадаємо, наприкінці березня Петро Порошенко подав позов проти каналу "1+1", звинувативши його в наклепі. Свій позов президент назвав "елементом захисту української держави від зазіхань найбільшого олігарха-втікача".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики