Цензор.НЕТ

16.04.19 21:54

Суд оштрафував львів'янина, який готував антиукраїнські статті для російський видань як український журналіст

Громадянина України 16 квітня визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 161 КК України (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками)

Суд оштрафував львів'янина, який готував антиукраїнські статті для російський видань як український журналіст

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Сихівського районного суду Львова, чоловікові призначено покарання у вигляді штрафу у розмірі двохсот мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривень.

Судом було затверджено угоду про визнання винуватості, укладену 29 січня 2019 року між прокурором Сихівського відділу Львівської місцевої прокуратури №1 та вказаним громадянином України.

Обвинувачений, діючи умисно, з метою розпалювання національної ворожнечі та ненависті, на приниження національної честі та гідності, виконуючи замовлення іноземних інформаційних агенцій, що діють на території Російської Федерації, систематично, впродовж 2014-2016 років, за місцем свого проживання у м.Львові, позиціонуючи себе українським журналістом, готував тенденційні статті антиукраїнського характеру, які за своїм змістом принижують національні почуття українців, заперечують право українців на власну державність і самостійність у вирішенні внутрішніх та зовнішніх питаннях, та які у подальшому публікувалися на відповідних інтернет-ресурсах, які здійснюють свою діяльність на території Російської Федерації, та з моменту публікації таких були доступними необмеженому колу читачів в мережі інтернет.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики