Цензор.НЕТ

17.04.19 00:04

Телеканал "112", що належить Медведчуку, продовжує працювати на користь Порошенка, - нардеп Лещенко. ДОКУМЕНТ

Незважаючи на всі спроби закрити "112 Україна", він продовжує вести мовлення, але тепер у ключі, вигідному і президентові Петру Порошенку і куму Володимира Путіна Віктору Медведчуку.

Телеканал "112", що належить Медведчуку, продовжує працювати на користь Порошенка, - нардеп Лещенко. ДОКУМЕНТ

Про це пише член команди радників кандидата в президенти Володимира Зеленського нардеп Сергій Лещенко в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що сьогодні Петро Порошенко побував у студії каналу 112, яким володіє Віктор Медведчук.

"Півроку тому парламент проголосував за санкції проти цього каналу, але глава Ради безпеки Петро Олексійович вчинив найхитріше - питання не внесли до порядку денного засідання, а за це канал 112 став його медіапартнером.

Ще у вересні минулого року Нацрада телебачення мала прийняти рішення про непродовження ліцензій 112. Але глава Нацради Юрій Артеменко відклав розгляд питання нібито через листи СБУ. Але, як виявилося, СБУ не просило залишити 112 у спокої - якраз навпаки, вони інформували Нацраду про фіктивного власника каналу Едуарда Катца.

Що після цього зробила Нацрада? Правильно, нічого. Зате Медведчук знайшов для 112 нового, правдоподібнішого акціонера - ним став депутат-регіонал Тарас Козак, багаторічний друг сім'ї Медведчуків. Канал продовжив мовлення, але вже в обопільно вигідному ключі - Порошенкові і Медведчуку", - йдеться в повідомленні.

Телеканал 112, що належить Медведчуку, продовжує працювати на користь Порошенка, - нардеп Лещенко 01
Телеканал 112, що належить Медведчуку, продовжує працювати на користь Порошенка, - нардеп Лещенко 02
Телеканал 112, що належить Медведчуку, продовжує працювати на користь Порошенка, - нардеп Лещенко 03

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики