Цензор.НЕТ

17.04.19 07:47

Зеленський оголосив про початок розповсюдження безкоштовних квитків на дебати. ВIДЕО

Кандидат у президенти Володимир Зеленський повідомив про початок розповсюдження безкоштовних квитків на дебати, які мають відбутися 19 квітня на НСК "Олімпійський".

Про це він сказав у відеозверненні, оприлюдненому "Командою Зеленського" у Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Дебати-2019 19 квітня о 19 - вільний доступ. Розповсюдження квитків починається просто зараз на сайті debaty2019.org.ua", - сказав Зеленський.

Зеленський оголосив про початок розповсюдження безкоштовних квитків на дебати 01

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики