Цензор.НЕТ

17.04.19 08:09

Порошенко: На мій рахунок надійшов перший транш у 50 тис. фунтів компенсації від ВВС. Все піде на благодійність

На рахунок Президента України Петра Порошенка надійшли перші 50 тис. фунтів від мовної корпорації ВВС, які суд постановив виплатити як компенсацію за поширення неправдивої інформації щодо плати за зустріч Порошенка з американським колегою Дональдом Трампом.

Порошенко: На мій рахунок надійшов перший транш у 50 тис. фунтів компенсації від ВВС. Все піде на благодійність

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив під час політичного шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Сьогодні на мій рахунок надійшов перший транш у 50 тис. фунтів, які ВВС заплатила за компенсацію як вибачення. Кожна копійка з цих коштів зараз буде переведена на благодійність", - сказав президент.

Він наголосив, що вперше за історію ВВС чинний глава держави виграв у суді "кейс" і захистив честь України і свою.

Нагадаємо, в лютому 2019 року суд у Лондоні визнав однобоким матеріал британської ВВС, у якому зазначалося, що посередники президента України Петра Порошенка заплатили щонайменше 400 тис. дол. за першу зустріч з американським колегою Дональдом Трампом.

Раніше британське видання ВВС з посиланням на власні джерела повідомляло, що особистий адвокат Дональда Трампа Майкл Коен отримав секретний платіж у розмірі 400 тис. або 600 тис. доларів за організацію першої зустрічі між Петром Порошенком і Дональдом Трампом у червні минулого року.

При цьому в BBC зазначали, що зв'язалися з Майклом Коеном, а також двома українськими посадовими особами, які нібито організовували платіж. Усі троє заперечували цю історію.

В Адміністрації президента України зажадали від BBC спростування опублікованої інформації.

Порошенко і Трамп зустрілися 20 червня 2017 року в Білому домі у Вашингтоні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики