Цензор.НЕТ

17.04.19 08:27

У разі замінування НСК "Олімпійський" передбачає оперативну евакуацію 70 тис. осіб, - Артем Шевченко

Техніка безпеки на НСК "Олімпійський" передбачає оперативну евакуацію 70 тис. осіб у разі надходження повідомлення про замінування.

У разі замінування НСК "Олімпійський" передбачає оперативну евакуацію 70 тис. осіб, - Артем Шевченко

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко під час політичного ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна".

"Цей об'єкт буде заздалегідь перевірений і взятий під охорону, а також якщо такі дзвінки будуть у режимі 24/7 ... то, я думаю, ми впораємося і ухвалюватимемо адекватні рішення", - сказав Шевченко.

Він запевнив, що у правоохоронців є досвід у подібних справах, оскільки майже щодня надходять повідомлення про мінування різних місць. Існують навіть спеціальні боти на території країни-агресора, які роблять це в автоматичному режимі.

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики