Цензор.НЕТ

17.04.19 09:04

Найбільша стаття витрат у виборчому бюджеті - публікації в "Голосі України", - глава ЦВК Сліпачук

Лише публікуванню декларацій деяких кандидатів у президенти було присвячено цілий випуск газети "Голос України", зазначила глава Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук, коментуючи витрати на проведення виборів.

Найбільша стаття витрат у виборчому бюджеті - публікації в "Голосі України", - глава ЦВК Сліпачук

Найбільші витрати під час проведення виборів президента України припали на публікації в газеті Верховної Ради "Голос України". Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії України Тетяна Сліпачук в інтерв'ю "Укрінформу", передає Цензор.НЕТ.

"Попередній склад ЦВК у 2018 році формував бюджетну пропозицію з розрахунку 25 кандидатів у Президенти. А в нас їх було спочатку 44. Найбільша стаття витрат у виборчому бюджеті - публікації в "Голосі України", на що пішло багато коштів. До прикладу, тільки публікуванню декларацій деяких кандидатів у Президенти було присвячено цілий випуск", - сказала вона.

За словами глави Центрвиборчкому, ще одна затратна стаття бюджету ЦВК - витрати на заробітну плату і діяльність членів виборчих комісій.

"За деякими статтями в нас перевищення видатків, а за деякими - економія. Оскільки маємо можливість у рамках одного процесу робити "перекидання" за бюджетними статтями видатків, тобто переносити витрати з однієї статті на іншу, можливу "дірку" в бюджеті намагаємось не допустити", - зазначила Сліпачук.

Вона вважає, що в другому турі виборів великих проблем з фінансуванням не очікується.

"Бюлетень менший, дешевший, і умови договору про друк бюлетенів дозволяють нам у рамках запланованих витрат надрукувати необхідну кількість", - наголосила Сліпачук.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики