Цензор.НЕТ

17.04.19 09:12

Моральні виродки і дегенерати, - правнук Сталіна про 46% росіян, які виправдали репресії

Правнук покійного керівника СРСР Йосипа Сталіна Яків Джугашвілі назвав "моральними виродками" і "дегенератами" жителів Росії, які визнали репресії нормальним явищем.

Моральні виродки і дегенерати, - правнук Сталіна про 46% росіян, які виправдали репресії

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Говорит Москва".

Раніше "Левада-центр" представив результати опитування, згідно з яким, 46% респондентів вважають виправданими жертви радянського народу в сталінську епоху.

Яків Джугашвілі заявив, що його збентежили ці дані.

"Що випливає з цього формулювання? Напевно, те, що 46% вважають злочини цілком нормальним явищем. От антисталінська та антирадянська брехня перетворила народ на моральних виродків і дегенератів, які щиро вважають, що великі цілі досягаються шляхом здійснення злочинів тими, хто за службовим обов'язком зобов'язаний зі злочинністю боротися, тобто держслужбовцями. Ось це для мене зараз найголовніше в цій новині", - заявив правнук Сталіна.

За даними "Левада-центру", загалом рівень схвалення Сталіна громадянами Росії побив історичний рекорд. Його роль в історії позитивно оцінюють 70% респондентів. Зазначається, що 51% респондентів ставляться до керівника Радянської держави із захопленням, повагою або симпатією. При цьому на 12% зросла частка тих, хто заявив про повагу до політичного діяча.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики