Цензор.НЕТ

17.04.19 10:53

У день дебатів штаб Порошенка збирає автопробіг на підтримку чинного Президента

Передвиборчий штаб Петра Порошенка планує влаштувати в день дебатів між кандидатами в президенти, 19 квітня, автопробіг на підтримку чинного глави держави.

У день дебатів штаб Порошенка збирає автопробіг на підтримку чинного Президента

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в анонсі заходу, опублікованому у Facebook.

"Автопробіг на підтримку Президента України Петра Порошенка вирушає з кожного обласного центру до Києва. Приїжджай сам і привозь друзів на дебати, які відбудуться у НСК "Олімпійський".

Давайте покажемо Україні, що нас багато. Давайте покажемо, що ми згуртовані та мобільні. Що нам небайдужа доля країни, і тому ми обираємо проукраїнського Президента", - йдеться в повідомленні.

Для участі в автопробігу організатори просять заповнити анкету (https://forms.gle/95YSmWitZbyJKq2fA), після чого учаснику зателефонує координатор заходу в його місті і допоможе з інформацією, передасть прапори і символіку на машини.

"Зустрічаємося в п'ятницю! Запасайтеся хорошим настроєм і вирушайте до Києва, станьте свідком історичної події", - йдеться в анонсі заходу.

Нагадаємо, 19 квітня на НСК "Олімпійський" відбудуться дебати між кандидатами в президенти Володимиром Зеленським та чинним Президентом України Петром Порошенком.

У день дебатів штаб Порошенка збирає автопробіг на підтримку чинного Президента 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики