Порошенко дав доручення про порушення провадження НАБУ проти мене, - екс-нардеп Крючков

4017 73
Порошенко дав доручення про порушення провадження НАБУ проти мене, - екс-нардеп Крючков

Дмитро Крючков звинуватив президента Петра Порошенка в інспірації справи проти нього.

Про це Крючков заявив під час засідання суду щодо обрання йому запобіжного заходу, передає Цензор.НЕТ.

"Оскільки не було досягнуто згоди на відчуження Центренерго, президент дав доручення на порушення провадження НАБУ", - заявив він у суді.

"ГПУ відмовилась (тоді очолював Шокін. - Ред.) відкрити цю справу, бо вже вивчила справу і закрила, а новий антикорупційний прокурор Холодницький за три дні вивчив і відкрив", - заявив Крючков.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що екстрадиція Крючкова - це передвиборчі технології штабу Зеленського.

Як повідомлялося, журналісти-розслідувачі телепрограми "Схеми: корупція в деталях - RFERL" стверджували, що екс-нардеп Д.Крючков через керовану ним компанію "Енергомережа" в 2015 році організовував схеми виведення коштів з державних енергопостачальних компаній (обленерго) в інтересах, зокрема, бізнесменів Ігоря і Григорія Суркісів, а також народного депутата з фракції "Блок Петра Порошенка" Ігоря Кононенка.

Д.Крючков підозрюється в скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 і ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст.364 Кримінального кодексу України.

Його затримали в Німеччині 14 липня 2018 року, але згодом випустили під заставу. Однак потім Д.Крючков погодився на процедуру екстрадиції і знову був ув'язнений. НАБУ повідомило про підготовку пакету документів, необхідних для екстрадиції підозрюваного в Україну.

15 квітня екстрадованого в Україну екс-нардепа Крючкова затримали детективи НАБУ.

Топ коментарі
+22 Андрій Нагайчук
Доречі а де докази проти Саакашвілі? Я скажу одне: у луценка окрім красти і брехати іншого хисту немає.
показати весь коментар
17.04.2019 10:49
+15 Timer UA
Они крали за Родину.

Все кражи прямо, или через одного упирались в Петра Алексеевича, ибо все кравшие были и есть его друзьями, партнерами, родственниками и всем сразу.
🤗
показати весь коментар
17.04.2019 10:46
+12 Ярик Сус
мне ещё бульбашни не хватало указывать когда на фронт ходить - разберемся без сопливых Порошенко дав доручення про порушення провадження НАБУ проти мене, - екс-нардеп Крючков - Цензор.НЕТ 731
показати весь коментар
17.04.2019 11:03