Цензор.НЕТ

17.04.19 11:12

Усім дітям і молоді в Польщі платитимуть по 500 злотих на місяць до досягнення 18 років

Уряд Польщі ухвалив проект закону "Родина 500+" на першу дитину, згідно з яким, з 1 липня поточного року всі діти і молодь у Польщі до 18 років мають право отримувати 500 злотих (близько 3,5 тис. грн.) на місяць.

Усім дітям і молоді в Польщі платитимуть по 500 злотих на місяць до досягнення 18 років

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Польське радіо".

Зазначається, що досі така допомога була призначена лише на другу і кожну наступну дитину в сім’ї. Представники уряду звертають увагу, що підтримка сімей має ключовий вплив на поліпшення загальної демографічної та економічної ситуації.

За словами прем’єр-міністра Матеуша Моравецького, розширення програми - це відповідь на ризик ослаблення зростання ВВП: "Це має служити поліпшенню демографії Польщі, щоб була молодь, яка пізніше працюватиме і на нашу пенсію, і на економічний розвиток всієї країни".

Міністр родини, праці і соціальної політики Ельжбета Рафальська додала, що програма "Родина 500+"вже зараз впливає на демографію: "Показник дітонароджуваності - 1,45 - це найбільше від 1997 року".

Після змін бенефіціарами програми "Родина 500+" стане майже 7 мільйонів дітей. Також зростуть витрати з державного бюджету на 9,5 мільярда злотих.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики