Цензор.НЕТ

17.04.19 11:37

Найближчим часом будуть підписані перші контракти з міністерствами оборони країн-партнерів із закупівлі озброєння для української армії, - Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак анонсував найближчим часом підписання контрактів із закупівлі озброєння для української армії з оборонними відомствами країн-партнерів.

Найближчим часом будуть підписані перші контракти з міністерствами оборони країн-партнерів із закупівлі озброєння для української армії, - Полторак

"Ми вже сьогодні ведемо переговори з нашими партнерами зі США та інших країн щодо закупівлі засобів протиповітряної оборони, протитанкових засобів, закупівлі засобів радіоелектронної боротьби, засобів спостереження, також щодо модернізації наших Повітряних сил, наших літаків ... Такі переговори ведуться і, я думаю, що найближчим часом перші контракти безпосередньо між міністерствами оборони будуть підписані", - сказав міністр журналістам на Яворівському полігоні у Львівській області в середу.

Він зазначив, що ухвалений Верховною Радою закон щодо можливості Міноборони напряму закуповувати озброєння і техніку, а також фінансовий ресурс державного оборонного замовлення на цей рік дають змогу значно підвищити боєздатність Військово-морських сил, Сухопутних сил і Повітряних сил.

С.Полторак також нагадав, що за останні кілька років Україна тільки від США отримала військову допомогу майже на 400 млн дол., а саме - станції артилерійської розвідки, БПЛА, засоби зв'язку, катери, антиснайперські комплекси тощо.

Також міністр повідомив про заплановані постачання в армію озброєнь вітчизняного виробництва.

"Цього року ми плануємо поставити в ЗСУ понад 20 одиниць нових зразків техніки, починаючи від ракетних комплексів "Нептун", "Вільха", "Вільха-М" і завершуючи плануванням і початком будівництва ракетного катера. Ці наші плани є реальними, тому що і фінансовий ресурс, і передумови дають можливість реалізувати наші плани", - сказав глава Міноборони.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики