Цензор.НЕТ

17.04.19 12:31

За півдня українці забронювали 12 тисяч місць на "Олімпійському", - штаб Зеленського

За півдня після оголошення кандидатом у президенти Володимиром Зеленським про початок розповсюдження квитків на дебати люди забронювали вже 12 тис. місць.

За півдня українці забронювали 12 тисяч місць на "Олімпійському", - штаб Зеленського

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні штабу кандидата Зеленського.

"Менш ніж за півдоби після початку розповсюдження безкоштовних квитків на дебати за участю Володимира Зеленського та Петра Порошенка люди забронювали 12000 місць. Для квиткового сервісу це історичне навантаження! Тому в його роботі можливі збої, але ми просимо з розумінням поставитися до цього. Йдемо разом і до кінця!" - йдеться в повідомленні.

Забронювати квитки можна на https://debaty2019.org.ua/

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

За півдня українці забронювали 12 тисяч місць на Олімпійському, - штаб Зеленського 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики