Цензор.НЕТ

17.04.19 13:47

У штабі Порошенка розповіли, як потрапити на дебати 19 квітня: за списками і посвідченнями особи, жодних фаєрів і дудок

У передвиборчому штабі кандидата на пост президента Петра Порошенка просять українців попередньо зареєструватися перед тим, як потрапити на дебати кандидатів у президенти на НСК "Олімпійський".

У штабі Порошенка розповіли, як потрапити на дебати 19 квітня: за списками і посвідченнями особи, жодних фаєрів і дудок

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в анонсі заходу, створеному штабом Порошенка та опублікованому у Facebook.

"Виключно заради громадян України, які мають право почути обох кандидатів перед голосуванням. Виключно з поваги до закону України та чесних виборів. Закликаємо прийти прихильників Петра Порошенка і показати, що ми є, що наш кандидат має реальну підтримку, і що наш вибір - свідомий", - йдеться в повідомленні.

Водночас у штабі Порошенка закликали своїх прихильників не приносити на стадіон атрибутику спортивних змагань: "Ніяких фаєрів, дудок, барабанів тощо. Ми йдемо НЕ змагатися хто кого перекричить. Приносьте з собою прапори та символіку в державних кольорах України та Євросоюзу".

"Участь пана Зеленського попередньо підтверджена. Якщо він дотримає слово, ми почуємо живі виступи обох претендентів на найвищу державну посаду. У нас буде нагода порівняти, подумати і зробити висновки для усвідомленого вибору", - йдеться в повідомленні.

Зазначається також, що у зв'язку з посиленими заходами безпеки глядачі допускаються на стадіон за попередньою реєстрацією.

Початок дебатів о 19.00. Рамки будуть відкритими на вхід з 16.30, вхід за списками та посвідченнями особи.

"ВАЖЛИВО! Для охочих підтримати нашого кандидата будуть організовані безкоштовні автобуси з регіонів", - підкреслили в штабі Порошенка.

Нагадаємо, раніше в штабі Порошенка анонсували проведення 19 квітня автопробігу "Додай драйву" з кожного обласного центру до Києва. Прихильники Порошенка приїдуть до столиці на власних авто і привезуть друзів.

Більше інформації тут: https://www.facebook.com/events/374595193141436/

У штабі Порошенка розповіли, як потрапити на дебати 19 квітня: за списками і посвідченнями особи, жодних фаєрів і дудок 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики