Цензор.НЕТ

17.04.19 14:09

Держоборонзамовлення має бути відкритим і прозорим. Рада мусить ухвалити відповідне законодавство, - Полторак

Міністр оборони України Степан Полторак переконаний, що державне оборонне замовлення має бути відкритим і прозорим у тих питаннях, які не становлять державну таємницю, і за внесення Верховною Радою відповідних змін до законодавства.

Держоборонзамовлення має бути відкритим і прозорим. Рада мусить ухвалити відповідне законодавство, - Полторак

"Я є прихильником того, щоб державне оборонне замовлення було максимально прозорим і відкритим, і таким, щоб це було конкурентоспроможним. І тут необхідні відповідні зміни до закону, щоб Верховна Рада ухвалила і дала нам можливість відкрити державне оборонне замовлення", - сказав він журналістам на Яворівському полігоні у Львівській області в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

С.Полторак зазначив, що зараз у законі прописано, що вся техніка військового призначення має входити до держоборонзамовлення.

"Це означає, що закупити автомобіль або автобус військового призначення потрібно через держоборонзамовлення. Це неправильно, і ми прихильники того, щоб держоборонзамовлення в питаннях, що не становлять державну таємницю, було відкритим і прозорим, щоб суспільство бачило, яку техніку ми купуємо, за якою ціною. Усе це зніме безліч питань", - наголосив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики