Цензор.НЕТ

17.04.19 14:03

Україна відправила на експорт другу партію снарядів для БМП-3 власного виробництва

Ще нещодавно снаряди для цієї машини виготовлялися лише в Росії. За останні 25 років РФ продала сотні БМП-3 в інші країни. Тепер вони стали потенційними покупцями снарядів українського виробництва.

Україна відправила на експорт другу партію снарядів для БМП-3 власного виробництва

Про це написав у Facebook директор департаменту ДП "Спецтехноекспорт" Антон Пашинський, інформує Цензор.НЕТ.

Пашинський зазначив, що це вже друге постачання боєприпасів українського виробництва для цього замовника. "У 2017 році "Спецтехноекспорт", а саме мій департамент, успішно експортував першу партію українських 100-мм снарядів для БМП-3 країни-замовника, а кілька місяців тому - вже другу партію", - написав він.

За словами Пашинського, БМП-3 - остання і найкраща гусенична броньована машина, розроблена і серійно виготовлена ​​для радянської армії. У військові частини на території України було поставлено лише незначну кількість таких машин. А Росія продовжила виробництво БМП-3, забезпечуючи власну армію і продавши сотні таких машин за кордон.

"Унікальною є 100-мм гармата 2А70, боєприпаси до якої навіть за часів СРСР виготовлялися лише російським ВПК. До недавнього часу", - написав Пашинський.

Тепер снаряди до неї виробляють і в Україні. "Якщо виробництвом корпусів снарядів та їх спорядженням вибуховою речовиною Україна вже не дивує, то розробка та серійне виготовлення гільзи - величезне досягнення", - вважає Пашинський.

Україна відправила на експорт другу партію снарядів для БМП-3 власного виробництва 01
Україна відправила на експорт другу партію снарядів для БМП-3 власного виробництва 02

"У підсумку:
- розвивається замкнутий цикл виробництва боєприпасів;
- подібними виробами ми витісняємо росіян з їхніх традиційних ринків;
- зростає експорт нової продукції.

На черзі - нові ринки", - додав Пашинський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики