Цензор.НЕТ

17.04.19 15:43

Масова бійка між колишніми зеками і терористами сталася під час навчань в ОРДЛО: понад 10 осіб поранено, - ГУР

Російське окупаційне командування посилює адміністративно-поліцейський режим на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях.

Масова бійка між колишніми зеками і терористами сталася під час навчань в ОРДЛО: понад 10 осіб поранено, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони, про це повідомляє ГУР.

За даними української розвідки, під керівництвом російських інструкторів активізовано проведення тренувань підрозділів "МДБ і МВС" з виконання завдань у разі введення т.зв. "правового режиму".

Водночас збір різних підрозділів т.зв. "республіканських силових структур" для спільних тренувань і їхнє розташування для проживання на території спеціально обладнаних баз призводить до численних конфліктів серед особового складу.

"15 квітня ц.р. у результаті бійки між представниками різних підрозділів спеціального призначення "МДБ і МВС" більше десяти осіб зазнали поранень, трьох госпіталізовано", - повідомили в ГУР, додавши, що однією з причин конфліктів стало залучення до спільних тренувань особового складу т.зв. "правоохоронних органів" та осіб, призваних на військову службу, які звільнились ц.р. після відбування покарання за скоєння злочинів, у т.ч. за дезертирство.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики