Цензор.НЕТ

17.04.19 14:31

"Злив" за гроші баз даних допоміг терористам РФ відстежити і вбити офіцера Шаповала, - Матіос. ВIДЕО

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив на брифінгу, що завдяки можливості в Україні отримати за гроші несанкціонований доступ до баз даних правоохоронних та державних органів російські терористи можуть з легкістю здобути будь-яку інформацію про співробітників українських спецслужб.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Відео 112

Він зазначив, що завдяки такому "зливу" інформації агенти ФСБ відстежили і вбили в 2017 році в Києві військового розвідника Міноборони Максима Шаповала, а 4 квітня 2019-го здійснили замах на військового розвідника Кирила Буданова.

За словами Матіоса, "українці, усвідомлюючи, що така інформація може потрапити до терористів", продавали її за таким прайсом:

- доступ до бази відеоспостереження в Києві "Безпечне місто" коштує 200-250 гривень за 1 автомобіль;

- до бази МВС та Нацполіції: 250-700 грн;

- до бази перетину кордону: 600-800 грн за людину;

- до бази автотранспорту (пересування в місті, парковки, адмінпротоколи, затримання, зупинки): 500 грн;

- деталізація дзвінків з прив'язкою до місця: 4000-7000 грн за півроку телефонних з'єднань;

- до інформації про отримані доходи з бази Пенсійного фонду, служб соцстрахування, податкової: 500 грн.

"Саме через Податкову адміністрацію було встановлено місце перебування військового розвідника (Кирила Буданова. - Ред.), якого планували вбити", - наголосив Матіос.

Він також повідомив, що у Військовій прокуратурі вже створено спеціальний відділ, який має можливість фіксувати незаконне збирання інформації щодо правоохоронців і працівників спецслужб.

"Якщо хтось у своїх інтересах або в інтересах терористів збирає або торгує конфіденційною інформацією, попереджаю всіх, ми прийдемо до вас через місяць, два, три. Кожен "злив" інформації буде відстежено з подальшим покаранням відповідно до українського законодавства", - резюмував він.

Нагадаємо, 4 квітня в Києві було підірвано машину офіцера українських розвідслужб: диверсанта затримано на місці злочину. Пізніше ГПУ повідомила, що диверсант помер у лікарні, але, як з’ясувалося, він вижив.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики