Цензор.НЕТ

17.04.19 15:17

У Порошенка просять ЦВК скоригувати графік дебатів, щоб президент встиг і на "Суспільне", і на НСК "Олімпійський"

Представник виборчого штабу кандидата в президенти Петра Порошенка Руслан Князевич звернеться в середу в Центральну виборчу комісію (ЦВК) щодо внесення змін до порядку проведення дебатів кандидатів у президенти, щоб П.Порошенко мав можливість побувати на дебатах і в студії "Суспільного ТБ", і на НСК "Олімпійський.

У Порошенка просять ЦВК скоригувати графік дебатів, щоб президент встиг і на "Суспільне", і на НСК "Олімпійський"

"Сьогодні від імені нашого кандидата його представник у Центральній виборчій комісії Руслан Князевич звертається до ЦВК з поданням про внесення змін до положення про порядок проведення дебатів", - повідомив спікер штабу П.Порошенка Олег Медведєв на брифінгу в середу в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, таке рішення мотивоване тим, що опонент П.Порошенка Володимир Зеленський відмовився від будь-якого іншого часу проведення дебатів у п'ятницю, 19 квітня.

О.Медведєв нагадав, що на "Суспільному" телебаченні дебати кандидатів мають початися о 20:00 п'ятниці.

"Ми так думаємо, що 19:00 поставлено спеціально з розрахунком на те, що законослухняний президент і громадянин Порошенко має до 20:00 поїхати на "Суспільне" телебачення і нібито через це не зможе взяти участь о 19:00 (у дебатах на НСК "Олімпійський". - Ред.)", - сказав він.

Спікер штабу наголосив, що П.Порошенко готовий до дебатів і на "Суспільному" телебаченні, і на НСК "Олімпійський".

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики