Цензор.НЕТ

17.04.19 18:56

Намагатися менше ніж за півроку до виборів змінити Виборчий кодекс ризиковано, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко вважає, що змінювати правила парламентських виборів за півроку до їхнього початку ризиковано.

Намагатися менше ніж за півроку до виборів змінити Виборчий кодекс ризиковано, - Порошенко

"Сьогодні, коли наближаються вибори, і хтось намагатиметься менш ніж за півроку до виборів змінити стандарти виборів, ризиковано. Текст закону про вибори парламент має дуже уважно подивитися, кінцевий варіант, оскільки я не можу допустити, щоб там були ознаки сепаратизму чи федералізму, щоб у нас з'явилися Хмельницька чи Галицька партії, Донецька партія, Одеська партія з абсолютно різними інтересами", - сказав П.Порошенко під час дискусії з представниками громадських організацій у середу в Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

На думку президента, набагато реалістичніше запропонувати парламенту, щоб закон про відкриті списки працював із наступних парламентських виборів.

"Якщо ми хочемо вийти на результат, треба шукати компроміс, якщо ми будемо намагатися продавити - це закінчиться нічим", - підкреслив П.Порошенко.

Він нагадав, що фракція "Блок Петра Порошенка" підтримала проект Виборчого кодексу під час першого читання.

7 листопада 2017 року Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроект №3112-1 "Проект Виборчого кодексу України". Документ передбачає систему регіональних відкритих списків на виборах народних депутатів. Крім того, законопроект передбачає 4% прохідний бар'єр у парламент. Чергові вибори до Верховної Ради мають відбутися восени 2019 року.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики