Цензор.НЕТ

17.04.19 17:27

У день дебатів на НСК "Олімпійський" заходи відбуватимуться "з ранку до ночі", - адміністрація стадіону

Перші події заплановано на "Олімпійському" о 9 ранку, залишать його останні відвідувачі опівночі. Що, де і коли саме відбуватиметься, в керівництві стадіону обіцяють розповісти пізніше.

У день дебатів на НСК "Олімпійський" заходи відбуватимуться "з ранку до ночі", - адміністрація стадіону

Про це журналістам "Радіо свобода" розповіла заступник генерального директора НСК "Олімпійський" Віктор Анісімов, інформує Цензор.НЕТ.

"Активності в рамках 19 квітня заплановано з 9 ранку до 00:00 20 квітня. Що конкретно в якій частині стадіону відбуватиметься - ми цю інформацію надамо трохи пізніше, коли буде надано остаточний сценарій", - зазначив він.

Анісімов запевнив, що штабам обох кандидатів на президентський пост надано абсолютні однакові умови для проведення заходу.

При цьому переговори щодо формату заходу тривають, уточнив заступник директора стадіону. Можливо, "Олімпійський" розділять на дві частини, але цей варіант ще не остаточний.

"Ми надали абсолютно рівні умови для обох штабів, тому вони на сьогодні домовляються про квоту участі глядачів, які підтримують обидві сторони, в рівній кількості. Скільки людей, як вони будуть розміщені, є предметом домовленостей безпосередньо штабів", - говорить заступник генерального директора НСК "Олімпійський".

Анісімов підкреслив, що НСК "Олімпійський" не розповсюджує квитки для глядачів, цим займаються виключно штаби кандидатів. Вони ж взяли на себе гарантування заходів безпеки.

Зараз на стадіоні тривають монтажні роботи, які почалися напередодні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики