Цензор.НЕТ

17.04.19 19:07

Порошенко вже витратив на другий тур виборів удвічі більше, ніж Зеленський, - ЧЕСНО

За 5 днів другого туру Порошенко вклав у виборчу кампанію 100 млн гривень, а Зеленський - 44,6 млн. Проміжні фінансові звіти кандидатів у президенти опублікувало НАЗК.

Порошенко вже витратив на другий тур виборів удвічі більше, ніж Зеленський, - ЧЕСНО

Згідно з цими документами, Порошенко, як і в першому турі, продовжує самостійно фінансувати свою виборчу кампанію. З огляду на витрати за перший тур, Порошенко витратив уже понад півмільярда гривень, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "ЧЕСНО".

Кампанію Володимира Зеленського в другому турі на 100% фінансувала партія "Слуга народу". Всього в період з 7 по 13 квітня вона переказала до виборчого фонду Зеленського 45 млн гривень. За два тури виборів кандидат офіційно зібрав і витратив близько 147 млн ​​гривень.

Упродовж 5 днів кампанії у Зеленського витратили майже всі зібрані кошти (крім 8500 гривень), а в Порошенка залишилося 2,9 мільйона.

У другому турі, як і в першому, більшість грошей з виборчих фондів кандидатів іде на телевізійну рекламу. Так, упродовж 5 днів обидва кандидати заплатили за рекламу на ТРК "Україна" по 16 млн гривень.

Також Порошенко заплатив 540,17 тисяч гривень НСК "Олімпійський" за ведення там передвиборчої агітації. Ймовірно, це була оплата за захід з його участю, який відбувся в неділю, 14 квітня.

Повідомляється, що про витрати між 19 і 31 березня кандидати, які потрапили до другого туру, звітуватимуть вже після виборів. У цих звітах буде інформація про витрати кандидатів з 14 по 21 квітня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики