Цензор.НЕТ

17.04.19 19:30

Російський радіолокаційний комплекс розвідки "Зоопарк-1" знову зафіксовано на Донбасі, - InformNapalm

БПЛА спеціальної моніторингової місії ОБСЄ 13 квітня зафіксував російську радіолокаційну станцію артилерійської розвідки і цілевказівки (1Л259, яка входить до складу комплексу "Зоопарк-1") поблизу Горлівки.

Російський радіолокаційний комплекс розвідки "Зоопарк-1" знову зафіксовано на Донбасі, - InformNapalm

Про це йдеться у звіті, оприлюдненому 16 квітня, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт розвідувального співтовариства InformNapalm.

Зазначається, що ця російська техніка фіксувалася на Донбасі раніше. Наприклад, у серпні 2016 року Головне управління розвідки України повідомило, що на західній околиці Горлівки бойовики розмістили два комплекси радіолокаційної розвідки "Зоопарк-1".

Повідомлення ГУР стало відправною точкою для пошуку фотодоказів у профілях російських солдатів. І вже в листопаді 2016 року цей комплекс потрапив у поле зору волонтерів InformNapalm.

Радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби (РЛС контрбатарейної боротьби) призначений для розвідки позицій вогневих засобів противника (РСЗВ, артилерійських і мінометних позицій, пускових установок тактичних ракет і комплексів ППО та ін.), розрахунку траєкторії снарядів і ракет, коригування вогню дружніх вогневих засобів, стеження за повітряним простором і контролю за безпілотними літальними апаратами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики