Цензор.НЕТ

17.04.19 20:35

У диверсійно-розвідувальну терористичну групу спецслужб РФ входило двоє громадян Росії та п'ятеро громадян України, - Матіос

Серед членів диверсійно-розвідувальної терористичної групи РФ, діяльність якої припинили українські спецслужби, було двоє громадян РФ і п'ятеро громадян України. Про це 17 квітня під час брифінгу повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

У диверсійно-розвідувальну терористичну групу спецслужб РФ входило двоє громадян Росії та п'ятеро громадян України, - Матіос

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "ГОРДОН".

"Враховуючи те, що на момент початку розслідування один із членів диверсійної групи, зокрема Тимур Дзортов, переховувався від правоохоронних органів і ми не знали загальної кількості всіх причетних до злочину, прокурором було прийняте рішення про вжиття заходів безпеки відносно [диверсанта] Комаричева в частині розповсюдження у ЗМІ інформації про смерть виконавця терористичного акту. Це допомогло нам оперативно затримати всіх членів диверсійної групи та їхніх пособників", – розповів він.

Матіос зазначив, що всього затримано й уже заарештовано сімох осіб. Серед них двоє громадян РФ, які є кадровими офіцерами російської військової розвідки, і п'ятеро громадян України.

"Ще одного громадянина України затримали сьогодні вранці. Не розкриваючи їхні прізвища, розкажу про роль кожного з українських пособників і членів диверсійної групи. Затримана особа, котра забезпечувала членів диверсійної групи документами для безперешкодного та легендованого відвідування території України. Затримана особа, котра забезпечувала диверсантів автомобільним транспортом для ведення негласного спостереження за потерпілими. Особа, котра забезпечувала диверсійне угруповання зброєю та вибуховими пристроями. Особа, котра забезпечувала диверсантів несанкціонованим доступом до баз даних правоохоронних та контролюючих державних органів. Також затримана особа, яка забезпечувала й організовувала екстрену евакуацію членів диверсійної групи, зокрема Тимура Дзортова, із території Києва", – розповів він.

Нагадаємо, 4 квітня в Києві було підірвано машину офіцера українських розвідслужб: диверсанта затримали на місці злочину. Пізніше ГПУ повідомила, що диверсант помер у лікарні, але, як з'ясувалося, він все-таки вижив.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики