Цензор.НЕТ

17.04.19 23:19

Дебати на "Олімпійському" відповідатимуть закону, якщо ЦВК погодить зміну часу і місця, - Аласанія

Дебати між кандидатами в президенти України на НСК "Олімпійський" відповідатимуть формату суспільного мовлення та вимогам закону, якщо Центральна виборча комісія погоджує зміни до своєї постанови про час і місце їх проведення.

Дебати на "Олімпійському" відповідатимуть закону, якщо ЦВК погодить зміну часу і місця, - Аласанія

Про це в ефірі Громадського заявив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, передає Цензор.НЕТ.

"Дві речі потрібно змінити в постанові ЦВК №472. Перша річ - це адреса. Там вказано точну адресу: Мельникова, 42, зараз вона Іллєнка, 42. І час дебатів", - заявив Аласанія.

Він також підкреслив, що ті дебати, які зараз організовують на "Олімпійському", не відповідають формату, в якому Суспільне мало їх організувати.

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики