Цензор.НЕТ

17.04.19 22:15

Порошенко в ефірі "112" назвав керівників нових митної та фіскальної служб, хоча конкурс ще не закінчився, - ЧЕСНО

В ефірі "112 каналу" 16 квітня президент Петро Порошенко похвалився, що вже обрано керівників митної та фіскальної служб України.

Порошенко в ефірі "112" назвав керівників нових митної та фіскальної служб, хоча конкурс ще не закінчився, - ЧЕСНО

Про це нагадують у громадянському русі ЧЕСНО, інформує Цензор.НЕТ.

Водночас, на офіційній сторінці Міністерства фінансів України в Facebook розміщена інформація про закінчення другого етапу конкурсу на посади керівників податкової і митної служби. У кожній номінації залишилося по 3 кандидати. Остаточна співбесіда відбудеться тільки 23 квітня, тобто після II туру виборів.

"Співбесіда розпочнеться о 10:00, за її ходом можна буде спостерігати в прямому ефірі. Тільки після цього будуть підведені підсумки", - повідомили в міністерстві.

Порошенко в ефірі 112 назвав керівників нових митної та фіскальної служб, хоча конкурс ще не закінчився, - ЧЕСНО 01

Серед претендентів на пост глави фіскальної служби справді є заступник міністра фінансів України Сергій Верланов, як заявляв Порошенко: "Зараз завершився конкурс найважливіших і дуже корупційних двох позицій - керівника податкової служби та керівника митної служби. І я дуже щасливий від рішення конкурсної комісії, на керівника митниці призначили заступника міністра економіки України пана Нефьодова, одного з творців системи ProZorro... А на позицію керівника Державної фіскальної служби - людину, до якої дуже активно працював над впровадженням повернення податку на додану вартість, - заступник міністра фінансів, молоду людину... Я забув його прізвище".

Зазначимо, що Цензор.НЕТ також раніше повідомляв, що імена глав нових податкової та митної служб стануть відомі 23 квітня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики