Цензор.НЕТ

17.04.19 23:12

Дату розгляду запиту України щодо дій РФ у Керченській протоці оголосять найближчими днями, - Міжнародний трибунал з морського права

Міжнародний трибунал з морського права (МТМП) підтверджує отримання запиту України щодо застосування тимчасових заходів з метою звільнення українських моряків, захоплених із застосуванням сили Росією в Керченській протоці в листопаді минулого року.

Дату розгляду запиту України щодо дій РФ у Керченській протоці оголосять найближчими днями, - Міжнародний трибунал з морського права

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі МТМП, інформує Цензор.НЕТ.

"Я хотів би підтвердити, що 16 квітня 2019 року Україна подала запит до Трибуналу про призначення тимчасових заходів відповідно до пункту 5 статті 290 Конвенції Організації Об'єднаних Націй з морського права в суперечці між Україною і Російською Федерацією про "недоторканність трьох українських військових кораблів і двадцяти чотирьох військовослужбовців на борту", - йдеться в повідомленні.

У прес-релізі, поширеному МТМП, також зазначається, що слухання за запитами про призначення тимчасових заходів зазвичай проводяться через два-три тижні після подачі запиту в Трибунал. "Дату буде оголошено найближчими днями", - констатували в МТМП.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України повідомило, що запит про застосування тимчасових заходів спрямовано на захист від серйозної і непоправної шкоди, якої буде завдано тривалим утриманням військово-морських суден України і тривалим утриманням і судовим переслідуванням їх військовослужбовців.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики