Цензор.НЕТ

18.04.19 07:41

Я збирався ще до першого туру повернутися, але вирішив відсидітися і не нервувати нікого в Україні, - Коломойський. ВIДЕО

Бізнесмен Ігор Коломойський обіцяє повернутися в Україну після другого туру виборів президента.

Про це він розповів в інтерв'ю журналістам програми "Схеми: корупція в деталях", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

На запитання, чи повернеться він, якщо шоумен буде обраний президентом, Коломойський відповів: "Ну звичайно. Я так збирався і раніше повернутися, але зараз там усілякі випадки... Щоб не було передвиборчих якихось... У мене були плани повернутися в Україну між першим і другим туром, ще до першого туру. Але у зв'язку з тим, що така гостра політична боротьба, і щоб не вносити сум'яття, переполох, тому я вирішив тут спокійно відсидітися і не нервувати нікого в Україні", - пояснив олігарх.

Ігор Коломойський від вересня 2018 року мешкає в Ізраїлі. На запитання "Схем", з чим це пов’язано, бізнесмен зазначив - перебрався зі Швейцарії в іншу країну "за сімейними обставинами", і додав, що йому "адвокати порадили побути тут, поки проясниться ситуація" "у зв'язку з нібито розслідуванням у США, тому що немає жодних коментарів, нічого не зрозуміло".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики