Цензор.НЕТ

18.04.19 08:20

Захист оскаржить рішення суду Москви щодо продовження тримання під вартою військовополонених українських моряків, - Полозов

Лефортовський районний суд Москви 17 квітня в шести судових засіданнях розглянув клопотання СУ ФСБ Росії про продовження термінів тримання під вартою щодо 24 військовополонених українських моряків.

Захист оскаржить рішення суду Москви щодо продовження тримання під вартою військовополонених українських моряків, - Полозов

Про це повідомляє у facebook-групі "Захист військовополонених українських моряків" адвокат Микола Полозов, передає Цензор.НЕТ.

Він зазначає, що стосовно всіх військовополонених судді ухвалили рішення про задоволення клопотання слідства і продовження термінів тримання під вартою ще на три місяці - до кінця липня.

Постанови про продовження термінів тримання під вартою щодо кожного військовополоненого будуть оскаржені адвокатами у встановлений законом триденний термін, зазначає Полозов.

Захист оскаржить рішення суду Москви щодо продовження тримання під вартою військовополонених українських моряків, - Полозов 01

Нагадаємо, 25 листопада ВМС ЗС України повідомили, що прикордонні кораблі Російської Федерації вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід із порту Одеси в порт Маріуполь Азовського моря. Зокрема, російський прикордонний корабель "Дон" здійснив таран українського рейдового буксира, внаслідок чого було пошкоджено головний двигун корабля, обшивку і леєрне огородження, а також втрачено рятувальний пліт. ВМС ЗСУ підкреслюють, що про намір здійснити перехід попереджали заздалегідь і діяли в рамках міжнародного права.

Водночас у ФСБ Росії заявляють, що три українські військові кораблі в Азовському морі "незаконно увійшли в територіальні води РФ і попрямували до Керченської протоки".

Унаслідок незаконних дій російських силовиків було захоплено три кораблі ВМС України і взято в полон 24 українських військовослужбовців. Підконтрольний РФ суд окупованого Сімферополя обрав запобіжним заходом для 24 моряків утримання під вартою до 25 січня 2019 року.

30 листопада моряків перевезли в Москву: 21 українця доставили в московський СІЗО "Лефортово", трьох поранених - у "Матроську тишу".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики