Цензор.НЕТ

18.04.19 08:17

Зеленський не готовий до об'єднання ні з екс-"регіоналами" Бойком і Медведчуком, ні з Порошенком

Кандидат на виборах президента України Володимир Зеленський не готовий до коаліції з колишніми "регіоналами" Юрієм Бойком і Віктором Медведчуком, а також з нинішнім президентом Петром Порошенком.

Зеленський не готовий до об'єднання ні з екс-"регіоналами" Бойком і Медведчуком, ні з Порошенком

Про це він заявив в інтерв'ю РБК-Україна, пише Цензор.НЕТ.

На запитання журналіста агентства, чи можна уявити ситуацію, що після парламентських виборів він створить коаліцію з екс-"регіоналами" Бойком і Медведчуком, Зеленський відповів - "ні".

Він також стверджує, що не має наміру об'єднуватися і з нинішнім президентом Петром Порошенком.

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики