Цензор.НЕТ

18.04.19 08:27

ОБСЄ засуджує арешт цивільних журналістів в окупованому Криму і закликає до їхнього негайного звільнення, - Дезір

ОБСЄ засуджує арешт активістів "Кримської солідарності" після масових обшуків 27 березня в окупованому Криму і закликає до їхнього негайного звільнення з російського СІЗО.

ОБСЄ засуджує арешт цивільних журналістів в окупованому Криму і закликає до їхнього негайного звільнення, - Дезір

Таку заяву зробив представник ОБСЄ зі свободи ЗМІ Арлем Дезір, інформує Цензор.НЕТ.

Він засудив процес зменшення свободи висловлювань думок і безпеки журналістів в окупованому Криму.

"Практика придушення критики в Криму неприпустима. Я закликаю відповідальних за арешти поважати роль усіх представників ЗМІ та звільнити постраждалих журналістів. Вони мусять мати можливість виконувати свою роботу без надмірного втручання або страху перед насильством", - наголосив Дезір.

Нагадаємо, співробітники ФСБ, МВС Росії та Росгвардії 27 березня провели у Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, зокрема активістів громадського об'єднання "Кримська солідарність". За інформацією активістів, затримано 20 осіб. Ще чотирьох розшукують російські силовики.

Також під час обшуку в мікрорайоні Кам'янка Сімферополя були затримані двоє з тих, хто прийшов підтримати своїх співвітчизників, - Ескендер Мамутов та Еміль Зіядінов. Суд у Сімферополі оштрафував Зіядінова на 500 рублів за "непокору поліції". А Мамутова заарештували на 5 діб.

28 березня стало відомо, що російські силовики в Ростові-на-Дону затримали ще трьох кримськотатарських активістів, у яких напередодні відбулися обшуки.

28 березня стало відомо, що окупанти заарештували всіх затриманих раніше кримських татар.

29 березня окупанти перевезли щонайменше 20 із 23 затриманих у Ростов-на-Дону.

Цього ж дня стало відомо про затримання 24-го кримськотатарського активіста.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики