Цензор.НЕТ

18.04.19 07:50

У Зеленського спростували співпрацю з американськими лобістами із Signal Group, а також членство екс-глави "Нафтогазу" Дубини в команді

Команда кандидата в президенти України Володимира Зеленського заявляє, що не залучала жодних лобістських компаній або агентств для організації візиту свого представника в США.

У Зеленського спростували співпрацю з американськими лобістами із Signal Group, а також членство екс-глави "Нафтогазу" Дубини в команді

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сторінці команди Зеленського у Facebook.

"У зв'язку з черговою хвилею дезінформації, поширеною в ЗМІ напередодні другого туру виборів президента України, офіційно заявляємо: команда Володимира Зеленського не залучала ніяких лобістських компаній або агентств для організації візиту нашого представника в США. У нас немає контракту з компанією "Сигнал Груп"", - йдеться в повідомленні.

Крім того, наголошується, що О.Дубина, колишній перший віце-прем'єр України і екс-голова "Нафтогазу", ніколи не був і не є членом команди Зеленського.

"Принципова позиція Володимира Зеленського, яку він задекларував на початку кампанії і яка є ключовою в підході щодо кадрових питань, полягає в тому, що ніяких підкилимових домовленостей, обіцянок і роздачі майбутніх посад, портфелів і місць у списках кулуарно, в таємниці від суспільства ми не вели, не ведемо і вести не будемо. Саме ця позиція відрізняє нас від представників "старих" політичних еліт", - зазначено в заяві.

Нагадаємо, раніше "Радіо Свобода" повідомила, що Зеленський найняв лобістську фірму Signal Group Consulting із Вашингтона, щоб поліпшити свій міжнародний імідж та організувати зустрічі членів свого штабу з чиновниками в США. Підтвердження цього журналісти отримали від представника фірми Джона Проктера. Зазначається, що Зеленський і партія "Слуга народу" заплатили Signal Group Consulting 60 тисяч доларів.

У Зеленського спростували співпрацю з американськими лобістами із Signal Group, а також членство екс-глави Нафтогазу Дубини в команді 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики