Цензор.НЕТ

18.04.19 09:02

Під час другого туру виборів президента України службу нестимуть 39 тисяч рятувальників, під час дебатів - 477, - ДСНС

17 квітня під час селекторної наради під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового Голова ДСНС Микола Чечоткін доповів про готовність сил і засобів Служби до виконання завдань під час проведення другого туру виборів Президента України.

Під час другого туру виборів президента України службу нестимуть 39 тисяч рятувальників, під час дебатів - 477, - ДСНС

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба ДСНС.

Чечоткін зазначив, що органи управління та підрозділи ДСНС продовжують нести службу в посиленому режимі.

"Для забезпечення пожежної і техногенної безпеки від ДСНС буде залучено близько 39 тис. осіб та понад 2 тис. 300 од. техніки, включно із резервом", - сказав Чечоткін.

"Крім того, для оперативного реагування на надзвичайні ситуації та проведення екстреної медичної евакуації в Закарпатській, Одеській, Харківській, Чернігівській областях та у м. Києві чергуватимуть 10 повітряних суден ДСНС", - додав він.

Також Чечоткін зазначив, що на випадки виявлення вибухонебезпечних предметів реагуватимуть 349 піротехніків та 128 од. техніки, а також у разі потреби ДСНС може задіяти понад 700 пересувних електростанцій для забезпечення автономного електроживлення виборчих дільниць.

Окремо Голова Служби зазначив, що під час проведення публічних дебатів, які відбудуться 19 квітня на НСК "Олімпійський", від ДСНС буде залучено 477 рятувальників особового складу та близько 97 од. техніки, а в міжнародному аеропорту "Київ" чергуватиме літак АН-26 та вертоліт "Єврокоптер" ЄС-145 у медичному варіанті.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики