Цензор.НЕТ

18.04.19 09:38

Я проти легалізації зброї, - Зеленський

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський виступає проти легалізації короткоствольної зброї.

Я проти легалізації зброї, - Зеленський

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю РБК-Україна, передає Цензор.НЕТ.

"Я проти легалізації зброї. Не можна на це відповісти коротко, поясню чому. Легалізація зброї сьогодні в Україні, в країні, де йде війна, це неправильно, тому що ми прекрасно з вами знаємо, скільки зброї... Я проти легалізації зброї", - заявив він.

"Медична марихуана, я вважаю, що це нормально, в крапельках вона продається. Я, до речі, консультувався з цього приводу з Євгеном Олеговичем Комаровським. За легалайз крапельок - так", - додав Зеленський.

"Чесно кажучи, хлопці, я думаю, що в нас є можливість, і я зараз відповім на всі попередні питання, зробити Лас-Вегас. Суспільство було б не проти, і податки би платили. Дати можливість якомусь місту, якийсь території і там усе це відкрити. Так, взяти все це (зокрема гральний бізнес. - Ред.) і перенести туди, дати там можливість. Будь ласка, там тусіть. Це ж не буде закрита територія. Можна цим самим підняти якесь місто, в яке ніхто не приїжджає, і там - будь ласка", - відповів Зеленський на запитання про легалізацію проституції та грального бізнесу.

"Хлопці, я вважаю, що аборт людина обирає сама, будь ласка. Я вважаю, що забороняти не можна. Навіщо взагалі нам з вами проговорювати, що забороняти?" - зазначив Зеленський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики