Цензор.НЕТ

18.04.19 09:44

У Донбасу не має бути особливого статусу, але амністії бойовикам не буде, - Зеленський

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський вважає, що в окупованого Донбасу не має бути особливого статусу.

У Донбасу не має бути особливого статусу, але амністії бойовикам не буде, - Зеленський

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю РБК-Україна, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, в окупованих на сьогодні районів Донецької та Луганської областей не має бути жодного особливого статусу. Крім того, він відкидає ухвалення закону, який би гарантував амністію для бойовиків.

"Я вважаю, що це взагалі наша велика історія, і нам доведеться довго виходити з цієї кримінальної ситуації. Ось тут, можливо, нам допоможе саме інформаційна війна. Я дуже сподіваюся інформаційно повернути цих людей у стан, що вони потрібні Україні так само, як Україна потрібна їм, і що вони такі ж українці. Але потрібно буде зробити дуже багато гуманітарних кроків. Багато всього", - зауважив Зеленський.

На його думку, жителів окупованого Донбасу і решти України розділяє інформаційна стіна.

"Те, що наші політики говорять: побудувати стіну і так далі. Її збудували, але не з цегли. Її збудували ще гірше. Стіни начебто немає, але вона інформаційно страшна. Ці люди на тих територіях, які не отримують пенсії... І те, що ми з ними не говоримо, - це найстрашніше", - підкреслив Зеленський.

Кандидат зазначив, що цьому допомогла б одна з ініціатив його команди, яка полягає у створення російськомовного європейського медіа-порталу для правдивого висвітлення подій в Україні.

"Пустити цей імпульс, простягнути їм руку допомоги, сказати: ми на вас чекаємо, дивіться, ви зараз в заручниках. Ось, що треба говорити. Це наші заручники там", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики