Цензор.НЕТ

18.04.19 10:09

ЦВК попросила представника Зеленського письмово надати позицію щодо перенесення часу дебатів на "Суспільному" 19 квітня з 20:00 на 21:00

У Центральній виборчій комісії України попросили представника кандидата в президенти України Володимира Зеленського в ЦВК Сергія Кальченка надати письмову відповідь про те, чи виступає В.Зеленський проти перенесення часу проведення теледебатів на Суспільному ТБ з 20:00 на 21:00.

ЦВК попросила представника Зеленського письмово надати позицію щодо перенесення часу дебатів на "Суспільному" 19 квітня з 20:00 на 21:00

"Хочу ще раз звернутися до шановного уповноваженого кандидата на посаду президента України пана Кальченка та попросити його в письмовому вигляді на завтра до 10:00 надати відповідь, чи виступає кандидат на посаду президента пан Зеленський проти перенесення часу теледебатів, які планується провести на Суспільному телебаченні, з 20:00 на 21:00", - сказала на засіданні ЦВК у середу член комісії Тетяна Юзькова, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Глава ЦВК Тетяна Сліпачук уточнила, що йдеться про те, щоб дебати на "Суспільному" було перенесено з періоду 20:00-21:00 на 21:00-22:00 п'ятниці 19 квітня.

Вона також поінформувала, що 18 квітня о 12:00 ЦВК проведе нараду для вирішення питання щодо звернення представника штабу іншого кандидата Петра Порошенка Руслана Князевича про внесення змін до порядку проведення дебатів кандидатів у президенти, щоб П.Порошенко 19 квітня мав можливість побувати на дебатах і в студії Суспільного ТБ, і на НСК "Олімпійський".

Т.Сліпачук наголосила, що це питання буде вирішено відповідно до закону, Конституції та тих норм, які прийняла безпосередньо сама ЦВК.

Нагадаємо, кандидати досі жодного разу не спілкувалися перед камерами. Єдина їхня розмова відбулася телефоном в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Історія з публічними дебатами кандидатів почала розвиватися 3 квітня, коли кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". Порошенко прийняв виклик Зеленського на дебати на "Олімпійському".

7 квітня Порошенко запросив Зеленського на дебати 14 квітня на НСК "Олімпійський". 8 квітня Зеленський заявив: "Мої дебати з Порошенком відбудуться 19 квітня на НСК" Олімпійський".

Порошенко також пообіцяв прийти на офіційні теледебати 19 квітня в студію "Суспільного".

14 квітня Петро Порошенко виступив на НСК "Олімпійський", відповівши на запитання журналістів. Володимир Зеленський на стадіон для проведення дебатів не з'явився.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики