Цензор.НЕТ

18.04.19 10:43

"Чого ми домоглися?" - Зеленський про заборону російських соцмереж

Кандидат у президенти Володимир Зеленський вважає, що українська влада нічого не домоглася, заборонивши доступ до російських соціальних мереж - "наші почали обходити заборону".

"Чого ми домоглися?" - Зеленський про заборону російських соцмереж

Про це Зеленський розповів в інтерв'ю РБК-Україна, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Чого ми домоглися? Наші почали обходити заборону. Ви це прекрасно знаєте. Українці обходять. Я цим не користуюсь. Чесно кажучи, і до цього не користувався. Моя думка: ця ситуація – я її називаю "парковки в Києві". У мене колись забирали машину, а зараз штрафують. Не там припаркувався, наприклад, - оштрафували. Ти мені дай парковку, а потім жорстко карай мене, коли я не виконую закон. Точно така історія і тут. Ти дай людям платформу – ось де українці, де ми спілкуємося, де у нас однаковий світогляд – і "хлопни" ті", - відповів Зеленський на запитання про майбутнє російських соцмереж, у разі його перемоги.

"Ви знаєте, значить чогось недостатньо людям, раз вони обходять. А якщо на тих же "Однокласниках" і так далі люди займаються політикою, займаються якоюсь агресією, якщо там є свої боти, які інформаційно впливають на українців, антиукраїнські в них гасла, тоді це вже, хлопці, кримінал, це інша справа. У чому взагалі наша історія, в чому наша проблема? Ми нічого не доводили суспільству. Нічого. Ми не пояснюємо, чому це погано. Поясни і скажи людям: "Люди, от ви вважаєте, що це має працювати після того, що там надруковано і після інформаційної політики, яку вони введуть? Це має працювати?". Все суспільство скаже: "Дякую, що ти мене запитав". І мало того, що погодяться із закриттям, ніхто не буде знаходити обхідні шляхи. Але спочатку потрібно в будь-якому рішенні згуртувати суспільство, пояснити why (чому. - Ред.), запропонувати модель, а потім закривати, тільки так. Але це моя особиста думка", - резюмував Зеленський.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про запровадження санкцій проти російських соціальних мереж. Згідно з указом Президента №133/2017, обмежувальні санкції передбачають заборону інтернет-провайдерам надавати послуги з доступу до ресурсів Mail.ru, "Вконтакте", "Однокласники". Санкції також введені проти ТОВ "Яндекс", російських компаній - розробників антивірусів "Лабораторія Касперського" і "Доктор Веб".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики