Зеленський має намір сьогодні прийти на ток-шоу "Право на владу" на "1+1"

17592 262
Зеленський має намір сьогодні прийти на ток-шоу "Право на владу" на "1+1"

Кандидат сам звернувся з вимогою надати йому ефірний час.

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський стане гостем наступного випуску політичного ток-шоу "Право на владу". Про це повідомила прес-служба "1+1", передає Цензор.НЕТ.

Там зазначили, що отримали лист від штабу Зеленського з вимогою відповідно до закону "Про вибори Президента України" надати ефірний час для агітації.

"Гості кожного ефіру та теми для дискусії завжди формуються винятково на розсуд редакції. Однак оскільки минулого четверга, нехтуючи правилами редакційної політики програми, студію найрейтинговішого політичного ток-шоу країни "Право на владу" без попередження та запрошення фактично окупував для власної агітації кандидат у президенти Петро Порошенко, цього тижня команда проекту чекатимев студії кандидата у президенти Володимира Зеленського", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідати кандидату доведеться на запитання ведучих, а також запрошених журналістів: Соні Кошкіної, Сергія Щербини, Дмитра Гордона, Марії Жартовської та Олександра Мартиненка. Також до дискусії приєднається керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович.

У прес-службі ток-шоу також нагадали, що цього четверга воно розпочнеться на телеканалі "1+1" раніше, ніж зазвичай, - о 21:00.

Топ коментарі
+42 Кирилл Лещенко
А кто в суфлёрской будке сидеть буИт? Зеленский станет гостем сегодняшнего ток-шоу "Право на владу" на "1+1" - Цензор.НЕТ 3464
показати весь коментар
18.04.2019 10:43
+28 Снарк Льюис d2af86a5
Неожиданно марионетка Коломойского станет гостем канала Коломойского. Смелый ход!!! Зеленский станет гостем сегодняшнего ток-шоу "Право на владу" на "1+1" - Цензор.НЕТ 1887
показати весь коментар
18.04.2019 10:44
+24 Толик Тигра
Кто бы сомнивался что на плюсах. На ICTV зассал появиться.
показати весь коментар
18.04.2019 10:43