Цензор.НЕТ

18.04.19 12:01

Сарган пояснила появу "списку Йованович" труднощами перекладу: "Головне не буквалізм, а суть". ВIДЕО

Генеральний прокурор Юрій Луценко в інтерв'ю американському телеканалу The Hill заявив не про передачу "списку" від посла США Марі Йованович, а про те, що вона "оголосила список людей, проти яких неправильно вести кримінальні переслідування".

Про це заявила прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган, опублікувавши повне відео інтерв'ю, передає Цензор.НЕТ.

"Складнощі перекладу: головне не буквалізм, а суть. Це повне відео інтерв'ю американському телеканалу "The Hill". Ю.Луценко: "У мене доволі складні персональні відносини з пані послом. На жаль, наші перші зустрічі (на посаді Генпрокурора. - Ред.) почалися з того, що пані посол ОГОЛОСИЛА мені список людей, проти яких неправильно вести кримінальні переслідування. Я сказав, що це неприпустимо. Ніхто - ні Президент, при всій повазі до нього, ні Парламент, ні посол не зможе зупиняти мене там, де закон передбачає кримінальне переслідування", - заявила Сарган.

Сарган пояснила появу списку Йованович труднощами перекладу: Головне не буквалізм, а суть 01

Як повідомлялося, Генпрокурор Луценко в інтерв'ю Hill.TV заявив, що під час першої зустрічі після призначення на цю посаду з послом США Марі Йованович передала йому список осіб, яких просила не притягувати до відповідальності. Крім цього, Луценко поскаржився, що його відомство не отримало 4 мільйони доларів, які США мали виділити як підтримку.

Зі свого боку в посольстві США в Україні повідомили: "Заяви Луценка не відповідають дійсності і мають на меті послабити репутацію посла Йованович".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики